HEDEFLERİMİZ

Hedeflerimiz, Vizyonumuz ve Yol Haritamız

       Bilgi çağında yaşıyoruz artık kütüphaneleri, elimizdeki akıllı cep telefonlarına sığdırmış durumdayız. Dürüst çalışana her şey daha kolay , her şey daha ulaşılabilir.

 

        Bu bilgi çağının imkanlarını müspet şekilde kullanan, biz Güvenilir Gayrimenkul gibi şirketler, hem kazanır, hemde müşterilerine kazandırır.

 

        Dünya hep böyle miydi, hep bu imkanlara sahip miydi acaba ...

 

       Çok eskiden dumanla iletişim kuruluyormuş, sonra kuşlar ile haberleşme başlamış, akabinde telgraf bulunmuş. Ancak Amerika ve Avrupa da telgraf olmasına rağmen, bu iki kıta yinede haberleşemiyor aradaki deniz mani

oluyormuş. 1865 yılında, defalarca yapılan deneme sonunda, iki gemi denizin ortasında buluşup telleri bağlamayı başarıp,

iki kıta Amerika ve Avrupa telgrafla haberleşmeye başlamış. Düşünün bir cümle telgrafa 200 euro alınmaktaymış. Şimdi bizler şanslı bir dönemdeyiz, whatsapp ile artık ücretsiz ülkeler, kıtalar arası görüşebiliyoruz. Hatta ücretsiz video ve fotoğraf gönderebilmekteyiz.  

 

       Güvenilir Gayrimenkul olarak iletişim ve internet kaynaklarını çok iyi kullanarak, en kârlı gayrimenkulü biz bulmaktayız. 

       Hedefimiz, bu bilgimizi kullanıp Türkiye çapında emlak müşavirleri ve müteahhitler arasında bir bağ oluşturmak, onların buluşma noktası haline gelmek suretiyle kazançlı işlere imza atmak. Kazancımızı yeni kişiler tanıyıp, onlarla iş yapıp, sürekli hale getirmek hedefimiz. Allahın izniyle bilinçli şekilde gayrimenkul sektöründe herkesten fazla partner edinip, yüksek olan kazancımızı, dahada yükseltmek ve bu ticaretimizden tüm Güvenilir Gayrimenkul dostlarını faydalandırmak istiyoruz.

       Bu şekilde 2023 (Cumhuriyet'in 100'üncü yıldönümü), 2053 (İstanbul'un Fethi'nin 600'üncü yıldönümü) ve 2071 (Malazgirt Zaferi'nin 1000'inci yıldönümü) yılı Türkiyenin milli evrensel hedeflerine ulaşmak için çalışıyoruz. 2011 yılında başlayan, şirketimizin bu kutlu yolculuğu inşallah asırlarca devam edecektir.

 

       Bu yolda müşterilerimiz her daim kazandılar. Müşterilerimizin  kazanmasını sağlayan, başta Yüce Allah'ın izni, yeni çağın imkanları ve bizlerin inançlı, dürüst çalışmalarıdır.

Güveilir Gayrimenkul Ticaret Kazanç Sağlam Firma