top of page

EN SON MAKALELER

Güncelleme tarihi: 13 Oca 2021


"Yeni Çağın Başırılı Şirketi Güvenilir Gayrimenkul."

Sayın Güvenilir Gayrimenkul dostları , değerli müşterilerimiz, hatırlarsınız 80’li ve 90’lı yılları, internetin olmadığı, cep telefonunun olmadığı TV’lerin radyoların lüks sayıldığı ve tüm bu imkansızlıkları. 2000’li yıllar ile birlikte ülkemiz ve tüm dünya çağ atladı. Şimdi hepimiz bu yeni çağın teknolojik nimetlerini kullanıyoruz. Ancak bir çok şirket bu teknolojik gelişime tam olarak ayak uyduramamıştır.

Şirketimiz yeni çağın imkanlarının hepsini kullanmaktadır. Gerek yeni müşterilere ulaşırken, gerek kayıtlarını yaparken ve gerekse de kazançlı gayrimenkulleri bulup satın alırken. Bu yeni teknolojiler sayesinde yüksek kazançlar elde edebilmekteyiz.

Gelin sizde bu müsbet ticarete katılın, sizde hayatınızı garanti altına alın, her daim yüksek kazanç sahibi olun.

Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitlik

“Haklı zenginlik , helâl kazanç”

“Birlikte daha güçlüyüz”

756 görüntüleme

Şubeleşmenin Avantajları , Dezavantajları,

Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitlik.

Sayın Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitlik dostları, şirketimizde tüm çalışanlarımızla tek merkezden çalışıyoruz. Bu şekilde en verimli çalışmayı sergiliyoruz. Fuzuli masraflardan kaçınıyoruz, şube açmıyoruz sebebi ise; internet ve cep telefonu sayesinde herkese her an ulaşabiliyor olmamız. Yatırım yapacak müşterilerimizin yol ve konaklama masraflarını biz karşılıyoruz, bu sayede sizinle birebir ilgilenip tanışma fırsatı buluyoruz. Artık ulaşım ucuzladı sayın dostlar. Şube açmak bu zamanda çok daha masraflı ve kontrolü çok daha zor.

Düşünün bir ofisin masraflarını yemeği, çayı, interneti, tuvalet kağıdı, elektriği, suyu, doğal gazı, kağıt kırtasiye masrafı, telefonları, çalışanların kontrolü sigortası, stopajı, maaşı, saymakla bitmez.

Artık internetin, cep telefonunun ve bilgisayarın olduğu, ulaşımın kolay olduğu bu çağda masraflı ve israflı çalışmamamız gerekir.

Bu bakımdan Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitlik olarak ‘‘Bizde İsraf Yok, Kazanç Var’’

Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitlik

“Haklı zenginlik , helal kazanç”

“Birlikte daha güçlüyüz”

456 görüntüleme

Müşteri Memnuniyeti Temel Kuralımızdır. Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitlik.

Sayın Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitlik dostları bildiğiniz üzere ticarette başarılı olmanın , para kazanıp kâr etmenin yolu müşteri potansiyeline bağlıdır. Müşteri yoksa ticaret olmaz. Müşteriye ulaşmak ise zor iştir. Peki ulaşılan bu müşteriler memnun kalmazsa ne olur? O şirket zaman içinde yok olur. Bunun bilincinde olan bir şirket olarak Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitliğin Temel Kuralı Müşteri Memnuniyetidir. Müşteri memnun olup yeni müşteri getirirse, müşteri sayısı doğal yoldan artar. Bu şekilde şirketler gelişir ve yıllarca, asırlarca hizmet vermeye, var olmaya devam ederler.

Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitlik olarak tüm işlerimizde önceliğimiz sizlerin memnuniyeti ve bizimle yaptığınız ticaretten kârlı çıkmanızdır.

Güvenilir Gayrimenkul ve Müteahhitlik

“Haklı zenginlik , helal kazanç”

“Birlikte daha güçlüyüz”

413 görüntüleme
bottom of page