HAKKIMIZDA

Güvenilir Gayrimenkul Felsefemiz, Başarı Sırrımız.
           

      Öncelikle başarmak için niyetin salih olması gerekir, akabinde yüce Rabbimiz her kuluna yardım edecek kazançlar nasip edecektir. Güvenilir Gayrimenkul ekibi olarak birinci önceliğimiz tutumlu olmaktır. Tüm işlerimizi yaparken en asgari masrafı yapmaya boşuna para israfı yapmamaya azami dikkat etmekteyiz. Örneğin gerektiği kadar iş arkadaşımız var. Asla reklam masrafımız yoktur. Tüm müşterilerimiz ya kendisi bize gelirler yada bizler müşteriyi direkt olarak arayıp irtibata geçeriz. Sınırlı müşteriye hizmet vermekteyiz, bu konuda hassas davranmaktayız, herkesin yatırımını kabul etmemekteyiz. Paramızı hakca kazanmak birinci önceliğimizdir. Amerikan siteleri olan ve kontrolü mümkün olmayan sosyal medya organlarını (facebook, twitter, instagram vs.) kullanmamaktayız. Yatırımcı müşterilerimizle birebir (aracısız) direkt irtibat halinde çalışıyoruz.

      Güvenilir Gayrimenkul ile paranızı bir yılda ikiye, bazen üçe katlayacaksınız. Ne dolar, ne euro, ne altın, ne de borsa hiçbir ticaret Size Güvenilir Gayrimenkul gibi para kazandıramaz. Zaman kaybetmeden iletişime geçiniz.

Yönetici Hakan A.

Yönetici Semra Ö.

Yönetici Gülay Y.

Yönetici Fatma T.

Y. Danışmanı Sinem A.

Y. Danışmanı Sevil Ö.

Y. Danışmanı Seda P.

Y. Danışmanı Merve B.

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz
recep_tayyip_erdoğan_resim_002.png
bayrak.jpg

Tüm Hakları Güvenilir Gayrimenkule aittir.                                             

Kurumsal

"Güvenilir Gayrimenkul sizi, 21.Yüzyılın EV sahibi olma metodu ile tanıştırır. Kredisiz - Faizsiz HELAL TİCARETE Girmenize olanak tanır.''

Güvenilir Gayrimenkul 

'' Birlikte Daha Güçlüyüz ''

Merkez Ofis  : 

Sugözü mahallesi  

Zamanoğlu Caddesi No: 71 Kat:4 D: 3 

Alanya / Antalya     P.K. : 07 400

elefant logo.png