top of page

Güvenilir Gayrimenkul İle İster KAZANÇ Sahibi olun, İster EV sahibi olun.


Güvenilir Gayrimenkul 3. Metod

Merhaba sayın Güvenilir Gayrimenkul dostları.

Web sitemizin girişinde de belirttik, ''Ne Dolar, Ne Euro, Ne Faiz, GÜVENİLİR GAYRİMENKUL Ticareti İle HELAL KAZANIN, YÜKSEK KAZANIN'' Güvenilir Gayrimenkul, sizleri arsa sahibi yaparak, hem KAZANÇ sahibi, hem de EV sahibi yapmaktadır.

Bunu bir örnekle anlatalım. Örneğin 1 milyon TL değerinde imarlı bir arsa pazarlığı yaptık, bu arsaya 35 adet daire sığıyor, kat karşılığı olarak verildiği zaman ise 14 ila 15 daire alınabiliyor. Burada her 100.000 TL veren kişi 1 tam daire ve bir adet yarım daire alabilmektedir. Bu hesapta 100.000 TL veren kişi, bir yıl sonra yaklaşık 300.000 liralık daire sahibi olmaktadır. Arsa alımı, müteahhitle noter huzurunda yapılacak kat karşılığı inşaat sözleşmesi, yol masrafları, konaklama, yemek ve her türlü masrafı Güvenilir Gayrimenkul olarak bizler sağlamaktayız.

Hani derler ya ‘’Bu dünyada arsa sahibi olmak varmış’’ işte biz de sizleri ‘’Birlikteliğin Gücünü Kullanarak’’, arsa sahibi yapmaktayız Gördüğünüz üzere hem tapulu sağlam bir yatırım, hemde son derece yüksek kazançlı bir iş yapmış olacaksınız.

Başka hiç bir işte kazanamayacağınız parayı Güvenilir Gayrimenkul ile kazanacaksınız.

Güvenilir Gayrimenkul

‘’Birlikte Daha Güçlüyüz’’

Öne Çıkan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Yazılar
Arşiv
Etiketlerde Ara
bottom of page