SORULAR | CEVAPLAR

Sıkça Sorulan Sorular

Neden şubeleriniz yok ?


Güvenilir Gayrimenkul olarak düşük maliyet yüksek kâr prensibi ile çalışmaktayız. Günümüzde şirketler için sabit giderleri en aza indirmek çok önemlidir. İnternetin, iletişimin ve yolculuğun kolay olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Türkiyenin her şehrinde artık otobüs hariç havaalanları mevcut. Uçak biletleri 50-60 liraya kadar düşmüş durumda, bu bakımdan müşterimizi merkez ofisimize davet ediyor, şubeye harcayacağımız paranın, çok azı ile müşterinin yol masraflarını karşılıyoruz.
Sosyal medya kullanmama sebebiniz nedir?


Günümüzde internet büyük bir nimet. Ancak ''her gülün bir dikeni var'' derler atalar, internetinde bazı olumsuz yönleri şirketlere zarar verebilmektedir. İnternette her yazılan doğru olmayabilmektedir, sonuçta kontrolsüz bir mecra. Bu bakımdan bizler yatırım danışmanımız ve şirket müdürümüz ile birlikte müşterilerimizle birebir görüşmeyi daha sağlıklı bir yol olarak görmekteyiz. Bu bakımdan videolarımızı, makalelerimizi, resimlerimizi kendi web sitemizde yayınlıyoruz, sosyal medyanın ne faydasını, ne de zararını istemiyoruz. Bu prensip doğrultusunda şirketimizin daha sağlıklı büyüyeceğini ve uzun ömürlü olacağını düşünüyoruz.
Neden televizyon, gazete, radyo reklamlarınız yok?


Daha öncede belirttiğimiz üzere, şirket felsefemiz gereği düşük maliyet, yüksek kâr üzerine çalışmaktayız. Yüksek reklam giderleri yapmak yerine, müşterilerimizi memnun ediyor ve en etkili reklam olan dilden dile övgülerle müşterilerimizin artmasını sağlıyoruz. Bu şekilde şirketimizi daha kazançlı hale getiriyoruz.
Nasıl bu kadar kâr elde edebiliyorsunuz?


Bunun birden fazla açıklaması mevcut. Birincisi sadece uzman olduğumuz gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteriyoruz başkaca işler ile konsantrasyonumuzu kaybetmiyoruz. Düşük maliyet ve reklam gideri olmadan çalışıyoruz. Reklam olarak müşteri memnuniyetini kullanıyoruz. Tüm dünyadaki müteahhit sayısı kadar türkiyede müteahhit var (360.000) bu büyüklükten faydalanıyoruz. Çok araştırıyor kâr etmeyecek daire veya imarlı arsayı almıyoruz. Konumuzda uzmanız (25 yıllık tecrübe).

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz
Güvenilir Gayrimenkul Recep Tayyip Erdoğan
Güvenilir Gayrimenkul Tüketici Koruma Derneği Ödülü
Güvenilir Gayrimenkul Miili Bayrak Şİkayet Yorum

Tüm Hakları Güvenilir Gayrimenkule aittir.                                             

Kurumsal

"Güvenilir Gayrimenkul sizi, 21.Yüzyılın EV sahibi olma metodu ile tanıştırır. Kredisiz - Faizsiz HELAL TİCARETE Girmenize olanak tanır.''

Güvenilir Gayrimenkul 

'' Birlikte Daha Güçlüyüz ''

Merkez Ofis  : 

Sugözü mahallesi  

Zamanoğlu Caddesi No: 71 Kat:4 D: 3 

Alanya / Antalya     P.K. : 07 400

elefant logo.png